pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde durum almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) dubara zarfında kırmızıışmutaş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışmutaş yetişmek bağırsakin oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kırmızıışmutaş yetişmek o derece zorlamasız değildir. Çünkü bu teamüllemler dolar kuru üzerinden iş binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faziletli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin ya da oyunda henüz çokça silah gücü kabil hilelere mirvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini ayn ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu henüz eksiksiz oynamanızı esenlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere durum verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de durum verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içinde durum düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Desise zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değteamültirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde durum düz UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilişki gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında dubara binamcıları tarafından turnuvalar esnasında tamlık oyuncuların nerede olduklarını seyircilere belirtmek bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu yöntem hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bağırsakin daim yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her ahit bir defa bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında durum düz duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında veya oyunda durum düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu künde sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi sinerjilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot yalnızca söz kabil görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh bağışlamak veya bir nesneyi nişan bağışlamak mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir teamülin kendiliğinden olarak binalması mazmunına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan transfer mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al