Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aletı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman zemin aldığından, sigaraya benzemekle bile, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki üzere yanma işçiliklemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan zevat muhtevain bir alternatif olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın almak muhtevain muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en büyük duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme kırmızıışhunrizklarını tahrif etmek ve insanoğluın daha azca zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets arz etmek muhtevain ananevi sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine reva olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets kullanımı muhtevain mutasavvertır. çeyiz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu iş, dumanün yanması namına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara bakarak daha azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın almak muhtevain muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanımı da yöresel yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilişkin meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets kullanımı haysiyetiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere sair duman ürünleri üzere tabilık kuruluşcı olabileceği konusunda uyarılar kuruluşlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuşdolaşma. Temelı dirimlik örgütleri, Heets üzere duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sadır hastalıkları ve sair dirimlik sorunlarına niye olabileceğinden kuşku etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki etkileri de ağız kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara bakarak daha azca zararlı olduğunu ve sigara salıverme yönünde bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkırmızıışan zevat muhtevain yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara bakarak daha azca zararlı olduğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün kullanımı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına reva şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve dirimlik önerilerine reva şekilde kullanmalıdırlar.