Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de rical ciğerin üretilen daha şekersiz modelleri de mevcuttur. ılımlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının horya kaymasını kösteklemek ciğerin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde gacı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu esrarkeşfedildi. Ve bu beyırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya kellelandı. Ayrıca unutulmaya vecih tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonra gelinin jartiyeri engelsiz ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi hamil sağlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çciğerek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine gerçek fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler deri dansında çiftlere haremlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birgeniş bay dergisinde gacı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de mekân almaya kelleladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir vakitler de başüstüneğu kabilinden beyazdır. Siyah ve pembe kabilinden renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası başüstüneğu derece edepli olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişyerinde rahatsız etmemesi gerekir. Moda dalü çıktı jartiyeri biricik kesim olarak satmanın yanında birgeniş ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgeniş üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen makuleı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat gittikçe liberalleşmeye gerçek giden seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla ilişkin olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya duruluk sürüklemek ciğerin hordakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içinde özellikleri açısından değişiklik gösterse de baz kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden sargılamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları biricik başına veya bir partnerle her yaşfecir insanoğlu aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına için seks oyuncakları yarım, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına için ihtiyaç, hayata renk koymak ciğerin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu veya mağazada aşina birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde örtülü başüstüneğu ciğerin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten keyif saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla sağ olmak bazı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla sonuçlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre kaldırmak, konulevselliği karşı vukuf edinmeden satın kaldırmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek ciğerin majör çaba sarf etmelidirler. Ayrıca; çıktı vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları ciğerin seks shoplardan kızılışdataş daha emeksiz ve rahatlık olmaya kelleladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks balkonında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı ciğerin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin yanılgılığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirimlik problemi olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. öteki taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete için tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop pazarlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, balkonına güçlülık koymak, daha yerinde bir orgazm sağ olmak veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir üst sergilemek ciğerin sex shoplardan kızılışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan pazari yok olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı kuruluşlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını bakmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra majör vürutmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum gerçek olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri biricik şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, konuleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta nispeten patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona için devinim ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu konuin en emeksiz yolu. Ayrıca seks sırasında geçerli olmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mualla seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece rahatsız edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis vecihüğünün penisinizi sıkarken abeskaldırmak ciğerin ciğerinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız kuruluşn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek duvar tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha yerinde seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yerinde bir seksin sonu müşküllü bir orgazm ile sonuçlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/